سوالات متداول

شاید سوال شما، جزو این سوالات باشد

سوال مهم:

برنامه‌های بهینه‌ساز و مدیریت مصرف باتری می‌توانند در عملکرد فعالیت های برنامه همدار تاثیر گذار باشند. بر اساس مدل و نوع موبایل ها، برنامه‌های مدیریت نیرو ممکن است از کارکرد صحیح برنامه همدار جلوگیری نمایند.
بطور کلی با مراجعه به تنظیمات موبایل در بخش مدیریت نیرو یا ذخیره باتری و نرم افزارهای جانبی مدیریت نیرو , مجوز اجرای همدار پس از خاموش شدن صفحه ی موبایل را فعال کنید. ضمناً اگر با وجود انجام تنظیمات، مشکلی در اجرای برنامه ی همدار دارید، مورد مربوط به تنظیمات موبایل می باشد. توضیحات بیشتر در مورد تنظیمات موبایل ها بر اساس نوع موبایل

سوالات کاربردی:

همدار، نرم افزاری برای واپایش، نظارت و محافظت کودکان در فضای مجازی است که باعث استفاده راحت و مطمئن دانش آموزان، از موبایل می شود.
بعد از انجام دادن مراحل نصب بر روی موبایل کودک(می توانید به قسمت راهنمای نصب مراجعه کنید)،شما با اعمال سیاست های خود در موبایل کودک، فعالیت های کودک را واپایش می کنید و بر او نظارت دارید. برای اینکه کسی به غیر از شما بر اعمال سیاست ها دسترسی نداشته باشد، در ابتدا با وارد کردن رمز به برنامه همدار وارد می شوید. بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد.
در حال حاضر همدار بر روی موبایل های اندروید قابلیت نصب دارد. در ضمن اندروید گوشی باید بالاتر از نسخه ۵ باشد.
در حال حاضر همدار بر روی موبایل های اندروید قابلیت نصب دارد. در ضمن اندروید گوشی باید بالاتر از نسخه ۷ باشد
بسته به سن و میزان کنجکاوی فرزندتان، می توانید یکی از نسخه ها را انتخاب کنید. به طور معمول همدار برای کودکان و همدار+ برای نوجوانان مناسب است.
خیر، هر دو نسخه همدار و همدار پلاس رایگان است
در نسخه همدار لازم نیست اما در همدار+ باید فاکتوری ریست شود
برای استفاده ی بهتر از نرم افزار همدار ، توضیحات لازم در قسمت راهنما قرار داده شده است. اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود ، تیم پشتیبانی در پیام رسان های سروش، آی گپ، بله، واتساپ و تلگرام آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان هستند.
کانال پشتیبانی: @hamdar_ir آیدی پشتیبانی: @hmdr_ir

سوالات برنامه:

خیر، همدار هیچ تاثیری بر روی سرعت اینترنت شما ندارد.
خیر، همدار برای فیلتر کردن ترافیک، شبیه یک کلاینت vpn عمل می کند و در بین راه بسته های غیر مجاز را اجازه عبور نمی دهد. بنابراین هیچگونه ترافیکی از گوشی شما به سرور دیگری ارسال نمی گردد.
خیر ، زیرا همدار نیاز به استفاده از VPN دارد. اندروید برای استفاده از این سرویس همزمان فقط به یک برنامه اجازه می دهد.
ممکن است یک برنامه (نامرئی) دیگر در بالای گفتگوی درخواست اتصال VPN وجود داشته باشد. برخی از برنامه های کم کننده نور صفحه می توانند باعث این امر شوند . برای جلوگیری از این مشکل ، حداقل به طور موقت ، همه برنامه ها و یا سرویس هایی را که ممکن است در پس زمینه اجرا شوند ، ببندید.
برنامه های غیرفعال شده به صورت خاکستری دیده می شوند.
سرعت بارگذاری لیست برنامه ها وابسته به تعداد برنامه های نصب شده برروی موبایل شما است. درصورتی که تعداد برنامه های نصب شده بر روی موبایل شما زیاد باشد سرعت بارگذاری و بررسی برنامه ها پایین می آید.